Republika Rzymska, denar, 112-111 pne
Cena wylicytowana: 300 zł
108024
| Opis: |
Republika Rzymska - Cn. Blasio 112-111 pne, denar, 112-111 pne, Rzym, Aw: Głowa Marsa w prawo, przed nim CN BLASIO CNF, Rw: Jowisz z berłem i piorunem na wprost, z lewej Junona z berłem, z prawej Minerwa z berłem i wieńcem nakładanym Jowiszowi na głowę, w odcinku ROMA |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 3.86 g, patyna |
Craw. 296/1, Syd. 561 |
Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 405
1) 300 zł
2) 290 zł
3) 260 zł
4) 230 zł
5) 220 zł
| min |