Republika Rzymska, denar, 124 pne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 24-07-2014 21:08:00
108022
Opis: Republika Rzymska - Q. Fabius Labeo 124 pne, denar, 124 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią ROMA, przed nią LABEO, Rw: Jowisz w kwadrydze w prawo, u dołu Q.FABI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.68 g, patyna
Literatura: Craw. 273/1, Syd. 532

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 356

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  185 zł
4)  150 zł