Republika Rzymska, denar, 124 pne
Cena wylicytowana: 250 zł
108022
| Opis: |
Republika Rzymska - Q. Fabius Labeo 124 pne, denar, 124 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią ROMA, przed nią LABEO, Rw: Jowisz w kwadrydze w prawo, u dołu Q.FABI |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 3.68 g, patyna |
Craw. 273/1, Syd. 532 |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 356
1) 250 zł
2) 250 zł
3) 185 zł
4) 150 zł
| min |