Polska, 10 złotych, 20.07.1929
Zakończenie: 24-07-2014 20:38:30
97001
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1929, seria FU, numeracja 3067350 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | kilkakrotnie złamane, po fachowej konserwacji, bardzo ładna prezencja |
| Literatura: | Lucow 648 (R0), Miłczak 68 |
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 147