Niemcy, 1/2 szeląga, bez daty (XVI w.)
Cena wylicytowana: 46 zł
107180
| Opis: |
Niemcy - Rostock- miasto, 1/2 szeląga, bez daty (XVI w.), Aw: Gryf w lewo, Rw: Gotycka litera "r" na tle dłogiego krzyża |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.14 g |
Saurma 3620 |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 524
1) 46 zł
| min |