Pomorze, zestaw denarów miejskich, XV w.
Cena wylicytowana: 46 zł
107179
| Opis: |
Pomorze, zestaw denarów miejskich, XV w., 2 x Trzebiatów, Kwiat trójlistny / Gryf;
Dymin, Lilia / Gryf |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
razem 3 sztuki |
Dbg 2 x 312, 189 |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 213
1) 46 zł
| min |