Rosja, 2 kopiejki srebrem, 1843/СПБ
Zakończenie: 10-07-2014 21:58:30
107787
| Opis: | Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 2 kopiejki srebrem, 1843/СПБ, Petersburg |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Bitkin 745 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1328