Polska, tymf (złotówka), 1665/A-T
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety polskie i rosyjskie
Cena wylicytowana: 110 zł
107731
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, tymf (złotówka), 1665/A-T, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 292
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 100 zł
4) 90 zł
| min |