Polska, denar koronny
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety starej polski i próbne PRL
Polska, denar koronny
Cena wylicytowana: 42 zł
107669
| Opis: |
Polska - Władysław III Warneńczyk 1434-1444, denar koronny, Aw: korona, Rw: orzeł |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, wyraźny rysunek korony |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1087
1) 42 zł
2) 40 zł
| min |