Polska, denar koronny

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety starej polski i próbne PRL
Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 26-06-2014 21:10:00
107669
Opis: Polska - Władysław III Warneńczyk 1434-1444, denar koronny, Aw: korona, Rw: orzeł
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, wyraźny rysunek korony

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1087

1)  42 zł
2)  40 zł