Niemcy, talar, 1756

Banknoty z kolekcji J. Lucow, inne polskie banknoty i monety
Niemcy, talar, 1756

Niemcy, talar, 1756

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-04-2014 21:53:30
82905
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1756, Aw: Popiersie króla, Rw: Madonna z dzieciątkiem, odmiana z rozetką pod postacią Madonny
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.64g , patyna
Literatura: Dav. 1952, Hahn 306

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 522

1)  140 zł
2)  140 zł