Niemcy, talar, 1756
Zakończenie: 24-04-2014 21:53:30
Niemcy, talar, 1756
82905
| Opis: | Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1756, Aw: Popiersie króla, Rw: Madonna z dzieciątkiem, odmiana z rozetką pod postacią Madonny |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 27.64g , patyna |
| Literatura: | Dav. 1952, Hahn 306 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 609