Polska, 2 guldeny, 1932
Banknoty z kolekcji J. Lucow, inne polskie banknoty i monety
Polska, 2 guldeny, 1932
Cena wylicytowana: 1 000 zł
106814
| Opis: |
Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 2 guldeny, 1932, Berlin, Koga |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz 64 |
Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 669
1) 1 000 zł
2) 1 000 zł
3) 900 zł
| min |