Polska, trojak, 1624
Banknoty z kolekcji J. Lucow, inne polskie banknoty i monety
Polska, trojak, 1624
Cena wylicytowana: 44 zł
106810
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1624, Kraków |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, ładny |
Iger K.24.1.a (-) |
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 201
1) 44 zł
2) 42 zł
| min |