Polska, ort, 1618
Zakończenie: 24-04-2014 21:22:00
Polska, ort, 1618
106427
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1618, Gdańsk, SIGIS III D G REX POL M D L R PRVS / MONETA CIVIT GEDANENSIS, odmiana z krzyżykiem zamiast łapy niedźwiedzia |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadszy rocznik, lekko niedobity, patyna |
Literatura: | Shatalin G18-11 (R) |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 265