Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 24-04-2014 21:08:30
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
106715
Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria B, numeracja 4017694 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji, ale bardzo ładny i rzadki |
Literatura: | Lucow 1267 (R5), Miłczak 137a |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 145