Polska, bon na 50 dolarów, 01.10.1969
Zakończenie: 10-04-2014 21:13:30
82781
| Opis: | Polska - Bony towarowe - Bank Polska Kasa Opieki S.A., bon na 50 dolarów, 01.10.1969, seria GI, numeracja 0246418 |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | ubytki papieru na marginesach, kilka drobnych zgięć, minimalne naddarcie na prawym marginesie |
| Literatura: | Miłczak'12 B22b |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 180