Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Zakończenie: 10-04-2014 20:53:30
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
82678
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IŁ, numeracja 9332738 |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | po bardzo subtelnej konserwacji |
| Literatura: | Lucow 719 (R3) - nie notuje tej serii, Miłczak 78b |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 301