Polska, szeląg, 1592
Zakończenie: 27-03-2014 21:41:00
Polska, szeląg, 1592
105885
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szeląg, 1592, Wilno |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | rzadki, wykruszony krążek, ciemna patyna |
| Literatura: | T. 9 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 168