Polska, trojak, 1600
Banknoty z kolekcji Lucow i inne polskie, a także monety polskie i państw z Polską związanych
Polska, trojak, 1600
Cena wylicytowana: 155 zł
105888
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1600, Lublin |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger L.00.2.e |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 211
1) 155 zł
2) 150 zł
| min |