Polska, trojak, 1590
Banknoty z kolekcji Lucow i inne polskie, a także monety polskie i państw z Polską związanych
Polska, trojak, 1590
Cena wylicytowana: 165 zł
105886
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1590, Poznań |
| Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger P.90.2.a |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 229
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 155 zł
| min |