Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 27-03-2014 20:46:30
96731
| Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria GA, numeracja 6643169, bez ramki wokół ośmiokąta z nominałem |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | wielokrotnie złamane, małe naddarcie na górnym marginesie, po fachowej konserwacji |
| Literatura: | Lucow 1296c (R3), Miłczak 139e |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 162