Zakończenie: 20-03-2014 20:30 ÷ 21:29
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 1 gulden, 1932
106145
| I-/II+ |
430 zł szac. 400 zł 294 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, grosz na stopę polską, 1566
106013
na rewersie końcówka LITV, odmiana bez herbu Jastrzębiec | III+ |
420 zł szac. 250 zł 439 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, dwuzłotówka, 1787 EB
106018
| III/III+ |
420 zł szac. 500 zł 409 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, ort, 1658 I-T/S-CH
106006
z herbem Wieniawa, na rewersie napis MON ARGENT - REGN POL | III |
390 zł szac. 300 zł 238 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, trzeciak koronny, bez daty
105965
| III+ |
360 zł szac. 200 zł 460 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1794 A
106026
| III |
350 zł szac. 300 zł 695 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1685
106016
Aw: Popiersie króla w zbroi i koronie, pod nim literka B,... | III+ |
340 zł szac. 200 zł 1345 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal sygnowany W. G. (Wacław Głowacki) wybity w 1880 r. z okazji pobytu c..
105940
medal sygnowany W. G. (Wacław Głowacki) wybity w 1880 r. ... | II- |
340 zł szac. 125 zł 1322 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, denar, 1557
106008
| I |
330 zł szac. 250 zł 741 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1594
105970
| II+ |
330 zł szac. 200 zł 494 wyświetleń |
6 | zakończona |