Polska, szóstak, 1666
Monety średniowieczne i nowożytne - Polska i inne
Polska, szóstak, 1666
Cena wylicytowana: 210 zł
106003
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szóstak, 1666, Wilno |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
rzadki, patyna |
Ivanauskas 7JK15-2 |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 214
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 190 zł
| min |