Polska, denar, 1597
Monety średniowieczne i nowożytne - Polska i inne
Polska, denar, 1597
Cena wylicytowana: 120 zł
105964
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, denar, 1597, Gdańsk |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
resztki blasku menniczego, patyna |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 247
1) 120 zł
2) 115 zł
| min |