Polska, grosz, 1579
Monety średniowieczne i nowożytne - Polska i inne
Polska, grosz, 1579
Cena wylicytowana: 290 zł
105971
| Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, grosz, 1579, Gdańsk, odmiana z gwiazdką na końcu napisu |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 362
1) 290 zł
2) 290 zł
3) 250 zł
| min |