Śląsk, grosz, 1560
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie
Śląsk, grosz, 1560
Cena wylicytowana: 1 050 zł
82421
| Opis: |
Śląsk - księstwo cieszyńskie - Wacław III Adam 1524-1579, grosz, 1560, Cieszyn |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
bardzo rzadki, patyna |
F.u.S. 2952 |
Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 446
1) 1 050 zł
2) 1 000 zł
3) 980 zł
4) 940 zł
5) 760 zł
| min |