Pomorze, 1/3 talara (1/2 guldena), 1674
Zakończenie: 06-03-2014 21:17:30
82419
| Opis: | Pomorze - pod zwierzchnictwem szwedzkim - Karol XI 1660-1697, 1/3 talara (1/2 guldena), 1674, Szczecin |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | plamista patyna |
| Literatura: | Ahlström 128 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 407