Polska, 2/3 talara (gulden), 1703/I.L.-H.
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie
Cena wylicytowana: 1 200 zł
82415
| Opis: |
Polska - August II Mocny 1697-1733, 2/3 talara (gulden), 1703/I.L.-H., Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna |
Kahnt 119, Dav.819, Merseb. 1438 |
Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 701
1) 1 200 zł
2) 1 150 zł
3) 1 050 zł
4) 900 zł
| min |