Polska, trojak, 1598
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 780 zł
82412
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Lublin, litera L z prawej strony herbu Lewart |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna na rewersie, rzadki |
Iger L.98.3.a (R4) |
Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 372
1) 780 zł
2) 760 zł
3) 600 zł
4) 520 zł
5) 500 zł
| min |