Polska, trojak, 1585
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1585
Cena wylicytowana: 330 zł
82406
| Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1585, Ryga |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 43 |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 224
1) 330 zł
2) 320 zł
3) 300 zł
4) 240 zł
| min |