Polska, grosz litewski, 1535
Zakończenie: 06-03-2014 21:03:30
Polska, grosz litewski, 1535
82403
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz litewski, 1535, Wilno, odmiana bez litery pod Pogonią |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | rzadki, patyna |
| Literatura: | Ivanauskas 2S4-1, T. 7 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość odsłon: 247