Niemcy, denar, XI w.
Zakończenie: 06-03-2014 20:50:30
Niemcy, denar, XI w.
82381
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar, XI w., Aw: Krzyż patriarchalny, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.97 g |
| Literatura: | Gum.CNP typ V, Str. 24 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 174