Niemcy, denar
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie
Niemcy, denar
Cena wylicytowana: 310 zł
82378
| Opis: |
Niemcy - Moguncja - Henryk II 1002-1014, denar, Aw: Kapliczka, MOGON..., Rw: Krzyż z kulkami w polach, H... |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.94 g, patyna |
Dbg. 785 |
Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 296
1) 310 zł
2) 300 zł
3) 200 zł
4) 180 zł
| min |