Niemcy, anonimowy denar, X / XI w.
Zakończenie: 06-03-2014 20:48:30
82379
| Opis: | Niemcy - Magdeburg, anonimowy denar, X / XI w., Aw: Kapliczka, wokoło ...AGADE..., Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.37 g, pęknięty |
| Literatura: | Dbg 643 / 1330 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 280