Polska, Krzyż Niepodległości
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, Krzyż Niepodległości
Cena wylicytowana: 190 zł
104060
| Opis: |
Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Niepodległości |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
tombak złocony 40 x 40 mm, wstążka, ładnie zachowany |
Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 2330
1) 190 zł
2) 185 zł
| min |