Włochy, 10 centimów, 1813 M

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Włochy, 10 centimów, 1813 M

Włochy, 10 centimów, 1813 M

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 21:43:00
105640
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Napoleon I 1805-1814, 10 centimów, 1813 M, Mediolan
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, patyna

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1079

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  50 zł