Polska, ort, 1650

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 20:50:00
105655
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1650, Wschowa, odmiana z napisem IOAN CASIM - D G REX P&S na awersie i MONET ARGEN - REGNI PO i data 1650
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1118

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  420 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł