Niderlandy, silverdukat, 1695

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Niderlandy, silverdukat, 1695

Niderlandy, silverdukat, 1695

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 21:31:30
105723
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, silverdukat, 1695
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, patyna
Literatura: Delmonte 971 (R.2)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 505

1)  210 zł
2)  200 zł