Niderlandy, silverdukat, 1694

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Niderlandy, silverdukat, 1694

Niderlandy, silverdukat, 1694

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 21:30:30
105720
Opis: Niderlandy - Geldria, silverdukat, 1694
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 963 (R.1)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 731

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  300 zł