Polska, 1 gulden, 1923

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 21:17:00
82271
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 61.a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 393

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  175 zł
5)  160 zł
6)  155 zł