Polska, talar, 1754

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, talar, 1754

Polska, talar, 1754

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 21:08:30
63086
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.81 g, ciemna patyna
Literatura: Kahnt 675, Schnee 1037 awers typ C, rewers typ 2

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 1251

1)  3 600 zł
2)  3 500 zł
3)  3 300 zł