Polska, talar, 1754
Zakończenie: 27-02-2014 21:08:30
Polska, talar, 1754
63086
Opis: | Polska - August III 1733-1763, talar, 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.81 g, ciemna patyna |
Literatura: | Kahnt 675, Schnee 1037 awers typ C, rewers typ 2 |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 1283