Polska, ort, 1668/TLB

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, ort, 1668/TLB

Polska, ort, 1668/TLB

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 20:53:00
105661
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1668/TLB, Bydgoszcz, herb ślepowron pod popiersiem i litery TLB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 458

1)  110 zł
2)  105 zł