Polska, ort, 1658/A-T

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, ort, 1658/A-T

Polska, ort, 1658/A-T

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 20:51:30
105658
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1658/A-T, Poznań
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1919

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  155 zł