Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 21:44:30
101791
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914, sygnowany A Żakar
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 32 mm, Strzałkowski 276

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1099

1)  44 zł
2)  42 zł