Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
Zakończenie: 27-02-2014 21:44:30
101791
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914, sygnowany A Żakar |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 32 mm, Strzałkowski 276 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1130