Polska, medalion niesygnowany upamiętniający małżeństwo Jadwigi z Jagiełłą i Unię krewską

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2014 21:43:30
101797
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalion niesygnowany upamiętniający małżeństwo Jadwigi z Jagiełłą i Unię krewską, Jadwiga królowa Polski i Jagiełło książe litewski, późniejszy odlew
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 107 mm

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1021

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  70 zł