Polska, odznaka pilota
Zakończenie: 27-02-2014 21:50:30
Polska, odznaka pilota
101785
Opis: | Polska - Rzeczpospolita Polska powojenna 1945-1952, odznaka pilota |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal srebrzony i złocony, razem 2 sztuki, brak nakrętek |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 787