Polska, odznaka pamiątkowa absolwentów Oficerskiej Szkoły Lotniczej wzór 47
Zakończenie: 27-02-2014 21:49:30
101789
Opis: | Polska - po 1945, odznaka pamiątkowa absolwentów Oficerskiej Szkoły Lotniczej wzór 47, nakrętka sygnowana GRABSKI / Łódź |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal oksydowany 35 x 45 mm |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 603