Rosja, 3 ruble, 1905
Banknoty z kolekcji Lucow i inne polskie i rosyjskie
Rosja, 3 ruble, 1905
Cena wylicytowana: 60 zł
82161
| Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 3 ruble, 1905, Управляющий: Konszin
Kasjer: W.Schagin |
| Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
Pick 9 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 278
1) 60 zł
| min |