Zakończenie: 05-12-2013 20:30 ÷ 21:16
Polska, medal ZDZISŁAW LUBOMIRSKI, 1917
104428
Aw: Popiersie w lewo. KSIĄŻĘ ZDZISŁAW LUBOMIRSKI Rw: Przy... | II- |
310 zł szac. 250 zł 644 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF HALLER, 1919
104441
Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HAL... | III |
210 zł szac. 250 zł 607 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ODSŁONIĘCIE POMNIKA PONIATOWSKIEGO NA PL. SASKIM, 1923
104420
Aw: Pomnik rozdziela datę: 3/V — 1923, poniżej napis w tr... | III+ |
280 zł szac. 300 zł 940 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 350-LECIE UNIWERSYTETU W WILNIE, 1929
104442
Aw: Dwa popiersia w prawo. W otoku: STEFAN BATORY ZAŁOŻYC... | II |
370 zł szac. 300 zł 2198 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, plakieta STS UNIA, 1934
104459
niesygnowana, W kształcie tarczy, w leym górnym rogu znak... | II |
450 zł szac. 250 zł 1720 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ODRODZENIE POLSKIEGO ORĘŻA, 1914
104421
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | III+ |
260 zł szac. 250 zł 585 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal OTWARCIE WYŻSZYCH UCZELNI W WARSZAWIE, 1915
104412
Aw: Tarcza z herbem miasta. W otoku napis: NA PAMIĄTKĘ OT... | III |
190 zł szac. 120 zł 620 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, jednostronny medal POLEGŁYM NA POLU CHWAŁY, 1915
104448
Aw: Symboliczna postać w stroju wojownika greckiego skład... | III+ |
410 zł szac. 250 zł 405 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal OTWARCIE PIERWSZEGO SEJMU USTAWODAWCZEGO, 1919
104449
Aw: Napis w sześciu wierszach: VARSOVIA SALVS REI PVBLICA... | III |
200 zł szac. 200 zł 888 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal XV ROCZNICA ODZYSKANIA DOSTĘPU DO MORZA, 1935
104452
Aw: Sylwetka statku w prawo. Poniżej napis: „M/S PIŁSUDSK... | III+ |
34 zł szac. 50 zł 524 wyświetleń |
3 | zakończona |