Włochy, medal na 40 rocznicę powstania Włoskiej Partii Komunistycznej, 1921-1961

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:16:30
104498
Opis: Włochy, medal na 40 rocznicę powstania Włoskiej Partii Komunistycznej, 1921-1961, na awersie sygnatura CLEMENTI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 32 mm, uszko

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 468

1)  20 zł
2)  18 zł