Włochy, medal na 40 rocznicę powstania Włoskiej Partii Komunistycznej, 1921-1961
Zakończenie: 05-12-2013 21:16:30
104498
Opis: | Włochy, medal na 40 rocznicę powstania Włoskiej Partii Komunistycznej, 1921-1961, na awersie sygnatura CLEMENTI |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 32 mm, uszko |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 495