Polska, krzyż nagrodowy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:11:30
104485
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, krzyż nagrodowy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego, wygrawerowany napis na stronie odwrotnej I / za najw. ilość / piers. z tarcz Król / Krotoszyn / 1934, próba srebra 800 i imiennik ST. ZYGMANIAK
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 51 x 51 mm, nieco uszkodzona emalia, wstążka

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1177

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  150 zł