Polska, krzyż nagrodowy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego
Zakończenie: 05-12-2013 21:11:30
104485
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, krzyż nagrodowy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego, wygrawerowany napis na stronie odwrotnej I / za najw. ilość / piers. z tarcz Król / Krotoszyn / 1934, próba srebra 800 i imiennik ST. ZYGMANIAK |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro złocone 51 x 51 mm, nieco uszkodzona emalia, wstążka |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1260