Polska, Order Virtuti Militari V klasy
Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 1 650 zł
104483
Opis: |
Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Order Virtuti Militari V klasy, nadaniowy, na stronie odwrotnej numer 6317 |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
tombak srebrzony 38 x 38 mm, emalia, wstążka, drobne uszkodzenia i ubytki emalii |
Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 10010
1) 1 650 zł
2) 1 600 zł
3) 1 350 zł
4) 980 zł
5) 760 zł
6) 740 zł
7) 720 zł
8) 600 zł
9) 440 zł
min |